OTOČAC  –   LIKA ŠPORT      3:7  (0:2)

Otočac – Dvorana Srednje škole Otočac. Gledatelja 150.

Suci: Mario Lulić (Lički Osik), Marijan Šimatović (Gospić). Delegat: Borna Delač (Otočac);

Strijelci:

0:1 Kolak (15), 0:2 Kolak (16), 0:3 Ostović (25), 0:4 Pavletić (28), 0:5 Svetić (32),

1:5 L.Bronzović (35), 1:6 Eldić (36), 2:6 Abramović (37), 3:6 Vukelić (38), Marincel,

3:7 Ostović (39);

OTOČAC: Kraljić, Tomaić, Vukelić,L.Bronzović, Labrović;

Marincel,Pleša, Abramović,M.Bronzović,Kostelac,Marković,Krznarić;

LIKA ŠPORT:  Jurišić,Ostović, Krznarić, Svetić,Eldić;

Kolak,Pavletić,Podnar,Kalinov;

Žuti kartoni: L.Bronzović,M.Bronzović (Otočac);

Mali nogomet se vratio u Otočac na velika vrata, jer su tribine bili dobro popunjene, a gledatelji su uživali u zanimljivom nogometu, gdje se moglo vidjeti svega onoga zbog čega je nogomet toliko popularan. Oba kluba su bila oslabljena zbog neigranja nekoliko igrača koji su bili zauzeti obvezama u drugoj vrsti nogometne igre. Ipak, mlada domaća momčad nije mogla parirati kvalitetnoj i iskusnoj momčadi iz Gospića, koja je sastavljena od najboljih igrača malog nogometa iz Ličko-senjske županije. Gosti su u prvom poluvremenu imali rezultatsku prednost od 2:0 zahvaljujući Luki Kolaku koji je najprije u 15. minuti savladao Kraljića nakon odličnog prodora Eldića po lijevoj strani, a zatim se minutu poslije toga opet upisao u strijelce nakon efektnog poteza.

U drugom poluvremenu gosti dominiraju, pa najprije Antonio Ostović u 25.minuti pogađa domaću mrežu nakon udarca iz kuta, a svoje minute slave doživljava 16.-godišnji Mirko Pavletić koji se upisuje u strijelce u 28. minuti. Lika šport odlazi na veliku prednost od 5:0 zahvaljujući Marku Svetiću u 32.minuti. Domaća momčad uspijeva u 35.minuti savladati odličnog Antonija Jurišića preko Luke Bronzovića, ali sve na početak vraća Mihael Eldić koji u 36.minuti pogađa mrežu nemoćnog Kraljića. Poslije toga kreće „domaći uragan“ , pa domaća momčad nošena bodrenjem svojih navijača smanjuje u 37.minuti preko Abramovića, a minutu poslije toga u strijelce se upisuje Vukelić nakon odličnog prodora Luke Bronzovića po lijevoj strani. Međutim, gledatelje smiruje Antonio Ostović koji pogađa domaću mrežu neposredno prije posljednjeg sučevog zvižduka, poslije čega je objektivno gledateljstvo pljeskom nagradilo igrače obje momčadi za fer i korektnu utakmicu.